Opslag Zonne-energie en Brandveiligheid!

Consultatie risicobeheersing lithium-ion batterijen afgerond: negatieve én positieve reacties

De internetconsultatie over de risicobeheersing van lithium-ionbatterijen is afgerond. De consultatie heeft zowel negatieve als positieve reacties opgeleverd. Diverse partijen doen aanbevelingen.

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat – het voor de consultatie verantwoordelijke ministerie – bereidt een zogenaamde circulaire (red. rondschrijven) voor over de risicobeheersing van lithium-ion-energiedragers. Separaat werkt de overheid ook aan Publicatiereeks Gevaarlijke Stoffen (PGS-richtlijnen) voor lithium-ion-energiedragers, te weten de PGS-37.

Reacties op een rij ​
De redactie van Smart Storage Magazine heeft de verschillende zienswijzen die de voornaamste belangenorganisaties hebben ingediend naar aanleiding van de internetconsultatie over de ombouw van de salderingsregeling op een rij gezet:

Door Edwin van GastelMarco de Jonge Baas

Lees ook

Dit bericht is geplaatst in Brandgevaar, Duurzaam, Milieu, Risico, Veiligheid, Zonne energie. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.