Zonnepanelen en veiligheid, montage en techniek.

Beste leden

In november 2019 is er een zonnepanelen installatie geplaatst welke we in de juni vergadering 2019 hebben goedgekeurd als ALV. En produceert nu stroom voor eigen gebruik van de VvE.

De montage is uitgevoerd door Masters in Solar Lees meer klik op de links Masters in solar en Visie en certificering

Inspectie van de installatie na montage is op verzoek van het bestuur door een UNETO inspecteur gecontroleerd een gedegen uitvoering volgens de branch voorschriften op kwaliteit installatie dit om als VvE zeker te zijn van een vakkundig geplaatste installatie. Bij deze inspectie zijn er geen technische gebreken geconstateerd. Rapport is ter inzage bij het bestuur. Wij als bestuur zien de toekomst duurzaam en zonnig in.

UNETO is vanaf 2018 Techniek Nederland

Het bestuur